Titanon Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 120 m²
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    De 3-slaapkamer Titanon Villa Tríkala is gelegen op 3 km afstand van het Fort van Trikala en biedt toegang tot tal van toeristische attracties.

    De 120 m² grote villa biedt een welgelegen locatie op 10 minuten rijafstand van de Matsopoulou-molen, terwijl natuurlijke bezienswaardigheden zoals de Molen van de Elfen afstand ervandaan liggen. Zoo Trikala is op 3,1 km van deze villa te vinden. Deze gesitueerde in Tríkala Titanon Villa ligt op loopafstand van 25 minuten van Osman Shah Mosque en is populair bij zowel gelovigen als toeristen.

    Deze 2-badkamer accommodatie beschikt ook over uitzicht op de tuin.

    Gasten vinden een waterkoker, een koelkast en keukengerei in een complete keuken.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Licentienummer00002565846

    Kameropties bij Titanon Villa Tríkala

    Deze 2-badkamer accommodatie beschikt ook over uitzicht op de tuin.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Titanon Villa Tríkala Kamer foto Titanon Villa Tríkala Buitenkant foto Titanon Villa Tríkala Andere info foto Titanon Villa Tríkala Kamer foto Titanon Villa Tríkala Interieur foto Titanon Villa Tríkala Interieur foto Titanon Villa Tríkala Toiletten foto Titanon Villa Tríkala Toiletten foto Titanon Villa Tríkala Skyline foto Titanon Villa Tríkala Interieur foto
    Villa met Drie Slaapkamers

    Grootte: 120 m²

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +

    Locatie bij Titanon Villa Tríkala

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Titanon Villa Tríkala

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Griekenland

    Veelgestelde vragen

    • Heeft de villa een keuken?
      Ja, een ingerichte kitchenette, samen met een waterkoker, een koelkast en keukengerei, is beschikbaar in de villa.
    • Is Titanon Villa huisdiervriendelijk?
      Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar Titanon Villa.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van Titanon Villa?
      Gasten van Titanon Villa kunnen onder andere de Matsopoulou-molen (3 km), het Fort van Trikala 3,1) en Zoo Trikala 3,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Titanon Villa Tríkala